OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA 2 NIEDZIELE ZWYKŁĄ (16.01.2022r.)

1. Bóg zapłać za dotychczasową wizytę duszpasterską, za otwartość serca i drzwi, za ofiary na cele parafii. Kto z przyczyn obiektywnych nie przyjął księdza, proszę zgłosić się do kancelarii.
2. Po mszy o godz. 9.00 spotkanie z młodzieżą klas 7 i 8 i ich rodzicami, obecność obowiązkowa. Po sumie spotkanie z przewodniczącymi grup parafialnych. Chórowi i Pani organistce życzymy I miejsca na konkursie w Siemiatyczach.
 3. We wtorek po mszy świętej spotkanie z Rycerstwem Św. Jana Pawła, w dzień rozpoczęcia Tygodnia Modlitw o Jedność.
4. Na ławkach są listy dla osób, które pragną pracować w grupach synodalnych, spotkanie w I środę po mszy o 17.00.
5. 19 I wspomnienie św Józefa Sebastiana Pelczara
6. W czwartek obchodzimy Dzień Babci, a w piątek Dzień Dziadka i wspomnienie św Agnieszki dziewicy i męcz.
7. W sobotę o 14.30 w Węgrowie opłatek z ks. Bpem Ordynariuszem Przyjaciół Radia Maryja
8. W najbliższą niedzielę obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego.
9. Prasa katolicka. Zapowiedzi.